Тиждень історії в школі
Історія – скарбниця наших діянь,
свідок минулого,
приклад і повчання для сьогодення,
застереження для майбутнього
М. Сервантес
Відповідно до річного плану роботи школи, в період з 20.01.2020.по 24.01.2020 року в Утконосівській ЗОШ був проведений тиждень історії. Протягом тижня пройшло чимало цікавих та змістових заходів, під час яких використовувалися різні форми і методи роботи. Головна мета тижня – розиток та активізація пізнавального інтересу учнів до історії, розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмету.
22 січня відбулася святкова лінійка присвячена 101 річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Учні пригадали одну з важливих сторінок в історії становлення нашої країни. У заході взяли участь учні 10-го класу: Кулава Валерія, Дука Тетяна, Мутавчі Іван, Каракач Алла; учасниці вокального ансамблю «Орідея»: Чепой Христина та Делігіоз Мілєна; учасники вокального ансамблю «Колючки»: Кіру Мирослав, Кваснікова Софія, Роєнко Валерія, Рошу Тетяна, Топор Михайло, Боурош Наталя, Кіру Анастасія, Кіру Дмитро, Арнаут Владислава. Урочисту лінійку підготували педагог-організатор Каракач Н.М. та вчитель історії Середа У.І.
Під гаслом «У єдності сила» пройшла учнівська конференція в 10-11 класах. Учні виступили з рефератами, ознайомили присутніх з історією становлення свята. Відзначення цієї події має на меті затвердити розуміння тривалого шляху боротьби за незалежність України. Учням була представлена відео-презентація «Соборність - важливий етап в становленні державності». Заходи підготували вчителі історії Кулава І.В. та Середа У.І.
Протягом тижня вчитель історії Кулава І.В. провів гру «Історичний марафон» серед учнів 7-8 класів та учнівський круглий стіл «Освіта та виховання козаків» для учнів 9 класів.
Учні із задоволенням брали участь в усіх запропонованих заходах, показали високий рівень підготовки із пройдених тем. Загалом тиждень історії пройшов дуже цікаво та пізнавально. Отже, проведення предметного тижня – це не стільки розвага для учнів, скільки одна з форм організації самостійного навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями, батьками, колегами.
Вчитель історії Середа У.І.