Історія Голокосту
З 2011 р., 27 січня, Україна на державному рівні відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, у який на українських землях загинуло близько 6 000 000 цивільних осіб, зокрема циганів, вірмен та євреїв.
До цієї дати учні 10 А та 10 Б класів, під керівництвом вчителів історії І.В. Кулава, В.І Рошу та педагога-організатора Н.М. Каракач провели онлайн виховний захід на тему «Сучасне українське суспільство та уроки Голокосту». Учні були поділені на три команди: перша представила – циган, друга – вірмен, третя – євреїв. Захід мав чотири раунди: І раунд – «Культура і традиції народу», ІІ раунд – «Трагізм народу в роки Голокосту», ІІІ раунд – «Праведники народів», ІV раунд – «Що сьогодні можна зробити для збереження пам’яті про жертв голокосту та попередження його в майбутньому». На заході також були присутні учні 11-х класів.
Вивчення історії Голокосту («Катастрофи», «Шао») дає можливість згадати не лише трагедію війни та страждань народів Європи, міжнаціональної ворожнечі, але й героїзм у спротиві коричневій чумі, приклади взаємодопомоги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей, щоб не лише людям нагадувати про тих, хто загинув у період Шоа, а й щоб не допустити повторення подібних трагедій.